🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

05 : 10 : 49 : 23

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

В чому різниця між субдоменами, додатковими доменами, паркованними доменами? Що це?

Субдомен або інша назва піддомен - це те ж доменне ім'я, що і основний домен, але тільки рівнем нижчий. На субдомені можна створити такий же сайт, що і на основному домені. Тобто субдомен - це частина домену вищого рівня. Їх зазвичай використовують для створення унікальних імен сайтів для своїх підрозділів або сервісів, пов'язаних з основним сайтом.

Додаткові домени - це домени, які ведуть на окрему папку і працюють як окремі сайти. Для створення додаткових доменів в своєму хостинг-акаунті необхідно створити окрему папку, до якої буде прив'язаний ще один домен. Для ведення додаткових доменів необхідний всього один акаунт. Залежно від тарифу обмежується кількість дод.доменів. У тарифах безлімітного хостингу кількість таких доменів необмежена.

Парковані домени - це зареєстровані доменні імена на DNS-серверах провайдера без використання домену за прямим призначенням, тобто без створення сайту. Зверніть увагу на те, що наші тарифи безлімітного хостингу мають необмежену кількість додаткових доменів, тому на даних тарифах користувач може розміщувати безлімітну кількість сайтів.

Купити домен