🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

05 : 10 : 31 : 11

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Ви виконуєте резервне копіювання на хостингу? На ВПС? Які сроки?

Резервні копії - архів послуги (копія диска віртуальної машини), що зберігається на окремому сервері з бекапами і доступний до розгортання навіть після зупинки та видалення послуги з робочого сервера.

Ми проводимо резервне копіювання основних послуг хостингу. Умови створення, зберігання та розгортання копій дещо відрізняються залежно від конкретної послуги.

Віртуальний хостинг

Резервне копіювання на віртуальному хостингу виконується щодня.

Послуга буде призупинена в день несплати та зберігатиметься 60 днів до видалення.

Для відновлення віртуального хостингу на цей період достатньо сплатити усі поточні рахунки за послугою.

Віртуальні VPS

При замовленні віртуального хостингу тарифів VPS, VDS, Windows VDS доступні 3 типи резервного копіювання:

- Базове щотижневе (1 раз на тиждень) - Безкоштовно

- Повне щотижневе (5 копій) - Платний бекап

- Повне щоденне (5 копій) - Платний бекап

Цикл копій:

- через 7 днів з дня зупинення послуги за несплату, послуга видаляється з робочого сервера, а остання копія архівується на сервері бекапу;

- Архів послуги зберігатиметься до 60 днів;

- Ви можете відновити послугу з архіву через запит у відділ продажу.

- Обов'язковою умовою відновлення послуги з архіву є оплата часу простою за стандартним тарифом послуги.

- Послуга відновлення архіву безкоштовна для серверів з повним щотижневим або повним щоденним бекапом. В інших випадках - оплата складає разову мінімальну суму платежу за технічні роботи (уточніть у відділу продажу)

Ця процедура однаково підходить як у разі розгортання бекапа на видаленій раніше послузі, так і у разі видачі файлу копії послуги для стороннього користування.

Резервні копії послуги із замовленим додатковим диском (вище тарифної сітки), формуються відповідно до відмінних умов та правил.

Чому період зберігання копії оплачується за тарифом послуги?

Забезпечення інфраструктури зберігання копій усіх послуг – складний та ресурсомісткий процес. У цьому випадку оплачується весь життєвий цикл резервних копій вашого продукту, щоб ви завжди могли отримати актуальну резервну копію.

Чому поновлення з архіву – платна послуга?

На жаль, системи автоматичного розгортання бекапів не можуть забезпечити гарантовану працездатність. Кожне розгортання бекапа – робота спеціалістів підтримки.

Безкоштовне розгортання доступне при покупці доповнень до продукту "Повне резервне копіювання"

Чи можу я зберегти IP-адресу?

Кожна послуга віртуального сервера має унікальний виділений IP, він видається із загального списку на момент створення сервера і повертається туди під час видалення послуги. Ми не можемо гарантувати, що за період простою послуги IP залишиться вільним. Для уточнення, зв'яжіться з відділом продажу.