🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

15 : 7 : 41 : 19

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Хостинг для NodeJS

NodeJS - популярна технологія, яка використовується для створення веб-додатків, в тому числі повноцінних програм для Linux, OS X і Windows. На всіх тарифах нашого віртуального хостингу з Cpanel в Нідерландах доступна програмна платформа NodeJS(Окрім тарифу Міні), також ви можете встановити її на будь-який VPS / VDS, або виділений сервер. В решті решт, у вас завжди є можливість звернутися в нашу технічну підтримку і ми допоможемо встановити даний софт

Програмна платформа Node.js перетворює мову JavaScript з вузьконаправленої у мову програмування загального призначення. Це середовище функціонує на різних ОС і в основному використовується для проектів з відкритим кодом, які працюють на серверверній стороні. Дана платформа рекомендована для full-stack спеціалістів, тобто для тих, хто може самостійно розробити додаток, без спеціалізації на конкретній його частині. NodeJS не простий у використанні, тому новачкам складно використовувати всі його можливості. 

Фахівці ГіперХост допоможуть в налатуванні Node на нашому хостингу або ВПС-сервері, для цього достатньо написати тікет в техпідтримку, зробити це можна з особистого кабінету.  Детально опишіть ваше завдання, вам допоможуть. Також ви можете замовити хостинг NodeJS на тестовий період і за 7 днів і оцінити всі переваги і можливості нашого сервісу. Тестовий період нічим не відрізняється від звичайного, вам буде доступний весь функціонал NodeJS хостингу чи VPS сервера. 

Хостинг NodeJS підійде для розміщення наступних проектів: 

- Бекенд частини вашого додатку; 

- додатків, які працюють в реальному часі - чати, ігри та інші; 

- блогів, соц.мереж, різних CMS; 

- спеціальних утиліт і всього, для чого необхідна інтенсивна робота процесора.

Замовити NodeJS хостинг