🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

10 : 20 : 12 : 26

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Який тарифний план обрати?

Вибір тарифного плану потрібно робити відштовхуючись від необхідних Вам ресурсів, а це кількість дискового простору, відвідуваність, програмне забезпечення. Так можна зробити такі розмежування:

  1. Загальний хостинг (далі Віртуальний хостинг) - сайт з відвідуваністю не більш 5000 відвідувачів на добу (хоча насправді сайт з відвідуваністю в рази меншою може викликати великі проблеми і використовувати більше ресурсів ніж з відвідуваністю в 5000) , максимум 50 Гб дискового простору, стандартний програмний набір: cPanel / Plesk, Apache, PHP4 & PHP5, MySQL, Perl, Ruby on Rails. Скрипти на таких тарифних планах не повинні перевищувати ліміти в використанні ресурсів сервера обумовлених договором, а це: 5% CPU, 32 Мб RAM.
  2. Реселлінг - ті ж характеристики що і для «Загальний хостинг», основна різниця лише в можливості перепродувати послуги хостингу своїм клієнтам під власним брендом, але з нашої технічної підтримкою.
  3. VPS або Dedicated server - відвідуваність понад 5 тисяч, розмір диска для VPS максимум 150 Гб, для Dedicated server - 4 Тб. Операційна система на замовлення клієнта, панель управління також за вибором. Також Ви без проблем можете скористатися тестовим періодом обраної послуги (крім виділеного сервера) і перевірити роботу вашого сайту на обраному тариф.
Обрати послугу