🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

07 : 20 : 57 : 19

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Хостинг з підтримкою PHP

PHP - найвідоміша мова програмування з великою кількістю можливостей, що допомагає реалізувати найрізноманітніші завдання. PHP хостинг підтримує безліч розширень, тому він незамінний для веб-програмістів у процесі створення сайтів. Ця мова програмування найбільш часто використовується в CMS, розробці блогів, сайтів електронної комерції (інтернет-магазини), ПО для форумів і тд. 

Зв'язка mysql php є найбільш надійною і затребуваною, тому саме PHP хостинг підійде для розміщення ваших проектів на нашому віртуальному хостингу або VPS / VDS сервері. Налаштувати PHP можна в панелі управління хостингом. На прикладі Cpanel - це пункт "Програмне забезпечення", підпункт "Вибір версії PHP”. В даному меню можна підключити всі необхідні розширення і вибрати версію PHP для коректної роботи проекту. Використовуючи PHP хостинг, ви можете бути впевнені в його надійності. Вам будуть доступні всі сучасні технології на вашій послузі. В панелі управління ISPmanager для налаштування використовуйте відповідний розділ - PHP, для зміни версії і налаштування необхідних розширень. Якщо вам необхідна допомога в розміщенні сайту на наш хостинг, звертайтеся в технічну підтримку. 

У панелях управління доступні останні версії PHP і всі необхідні функції для роботи сайтів, наприклад: 

- PHP mail(), PHP Curl, IonCube Loader і більш ніж 100 інших php модулів; 

- використання останніх версій БД в тому числі MariaDB (MySQL) 5.5.52. 

- а також FTP / SSH доступ, автоматична установка популярних CMS, резервне копіювання, підтримка HTTP / 2 і багато іншого.

Купити PHP хостинг