🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

17 : 6 : 07 : 17

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Горизонтальна смуга прокрутки на сайті

Якщо ви бачите горизонтальну смугу прокрутки на своєму сайті, це, швидше за все, спричинено деякими елементами на сайті, які розміщені занадто далеко праворуч від вмісту сайту

Ви можете легко це перевірити. Увійдіть у конструктор сайтів і перевірте всі сторінки, якщо вони також мають горизонтальну смугу прокрутки в редакторі. Якщо це так, прокрутіть до кінця, і ви, швидше за все, знайдете там елемент (зауважте, що він може бути абсолютно білим - наприклад, маленька біла фігура - так що іноді його важко виявити). 

Правильно розташуйте елемент у межах вмісту або видаліть його, якщо це не потрібно. Якщо цей елемент потрібен лише в одній версії (Wide, Desktop, Tablet, Phone), ви можете клацнути його правою кнопкою миші та вибрати, щоб сховати його в контекстному меню.

Якщо таких елементів на редакторі не залишилося, горизонтальна смуга прокрутки повинна зникнути. Після цього опублікуйте свій сайт.