🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

10 : 19 : 24 : 07

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Чи можу я повернути кошти, якщо мені не сподобається послуга?

  1. З дня активації послуги протягом 30 днів ми гарантуємо повернення коштів за невикористаний період(крім комісії платіжної системи) за послуги віртуального хостингу, безлімітного хостингу, реселлінгу і VPS/VDS.
  2. Якщо оплата була через WebMonеy-гаманець, то і повернення здійснюється на цей же гаманець.
  3. Якщо оплата була проведена фізособою через відділення банку, то гроші можуть бути повернені декількома способами: на картку ПриватБанку, через систему Приватмані або іншим способом, який буде зручний для обох сторін. Для повернення грошей юридичним особам або СПД потрібно оформити запит і відправити його на нашу поштову адресу (не на електронну). Повернення грошей здійснюється протягом 10 днів. При оформленні повернення віднімаються всі бонуси і знижки. Повернення оплати не робиться при порушенні клієнтом правил хостинг-компанії.
  4. Повернення коштів не здійснюється в разі розміщення на хостингу ПО яке, може бути використано для порушення працездатності інших серверів, мереж або розсилки спаму, в разі надання недостовірної особистої інформації.
  5. Також не здійснюється повернення коштів за сплачені виділені сервера, а також додаткові послуги (DDoS захист, SSL-сертифікати, CDN, додаткові IP-адреси, VPN, реєстрація та продовження доменів, ліцензії на панелі управління, технічні роботи і адміністрування, ліцензії Microsoft) в зв'язку з технічними особливостями надання таких послуг.
  6. Причиною для манібеку за послуги не може виступати ситуація, коли IP адресу заблоковано окремим інтернет-провайдером або групою інтернет-провайдерів.
  7. В зв'язку з постійними коливаннями курсу Bitcoin повернення коштів на данну платіжну систему та інші криптовалюти не здійснюється
  8. Сума повернення дорівнює сумі платежа за мінусом комісії платіжної системи. 
  9. Повернення коштів з балансу технічно неможливо провести, оскільки на нього нараховуються бонуси, компенсації та подарункові кошти. У звязку з цим, поповнення кредитного балансу не підлягає поверненню, про що є відповідне сповішення при оплаті.