🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

05 : 9 : 47 : 51

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Хостинг для Ruby

Ruby - середовище розробки з відкритим вихідним кодом. Ми надаємо якісний і швидкий хостинг на SSD дисках для ваших проектів на Ruby. Також ви можете орендувати VPS / VDS сервер для Ruby додатку. Для всіх послуг компанії забезпечується безкоштовна технічна підтримка від фахівців з багаторічним досвідом роботи, тому якщо у вас виникнуть питання щодо розміщення Ruby проекту на хостингу, звертайтеся до нас, ми допоможемо швидко і професійно розмістити ваш проект на сервері з підтримкою Ruby.

 Мова програмування Ruby чимось схожа на Perl, Smalltalk, Python, але має свій унікальний функціонал для розробки. Якщо ваш сайт або додаток написано на цій мові, то наш хостинг чудов підійде для його розміщення. Ми надаємо багато можливостей для професійної роботи вашого сайту, в тому числі безкоштовний SSL, регулярне резервне копіювання, FTP доступ, SSH доступ за запитом, також ви можете замовити для сайту виділений унікальний IP адресу і підключити CDN.

 Управління та налаштування проекту можливе через спеціальний розділ в панелі управління Cpanel / Програмне забезпечення / Налаштування Ruby додатків. Доступні актуальні версії ПО від 1.8 до 2.5.

Купити Ruby хостинг