Чи дотримуєтесь ви правил GDPR?

Ми дотримуємося правил GDPR з самого початку своєї роботи. 

Якщо говорити по пунктам:

1) Ми дотримуємося конфіденційності даних наших клієнтів. Вся інформація знаходиться на серверах з файрвол, за 10 років роботи у нас не було випадків витоку даних наших клієнтів. Ми ні в якому разі не передаємо їх третім особам.

2) Для обробки вашого замовлення нам потрібно ваше ім'я та прізвище, номер телефону і електронна пошта. При оплаті замовлення ми не зберігаємо дані вашої кредитної карти або коди підтвердження. Оплата відбувається на стороні платіжної системи. Видалити свій аккаунт ви можете написавши нам запит на info@hyperhost.ua.

Якщо ви реєструєте домен в нашій компанії, то в деяких доменних зонах ми можемо запитати додаткову інформацію для реєстрації відповідно до вимог верхнього реєстратора доменної зони.

3) В обов'язковому порядку при реєстрації клієнт погоджується на обробку персональних даних, приймаючи умови нашого договору (при оформленні замовлення окремо стоїть "галочка", яку потрібно обов'язково включити, попередньо потрібно перечитати договір і ознайомитися з його правилами). Якщо умови договору не прийняті, послугу замовити неможливо.

4) Наші клієнти мають повний доступ до своїх даних на сервері, мало того наші адміністратори не мають права вносити будь-які зміни або поправки в дані клієнтів. Також наша система організована так, що клієнт тільки бачить свої дані і може працювати тільки з ними. Між собою клієнти не перетинаються і не можуть бачити і тим більше змінювати дані друг-друга. Якщо ж клієнт з якоїсь причини втратив дані доступу, то відновити їх може тільки після верифікації особистості. Ще раз повторюємося, процес у нас серйозний і повністю налагоджений.

5) При відвідуванні нашого сайту автоматично зберігається деяка інформація, включаючи ІР адресу, тип і версію браузера, час і дату, а також інформацію, звідки ви прийшли на наш сайт.

6) При реєстрації на нашому сайті або при підписці на емейл розсилку ми зберігаємо ваш e-mail адресу. Ми видалимо ваш емейл в разі видалення облікового запису, також вам доступна можливість відмовитися від повідомлень (за винятком тих, які стосуються замовленої послуги).

У нас налагоджена система повідомлень клієнтів і ми обов'язково повідомляємо їм про всі події в компанії, які мають відношення до замовника.

Рейтинг: 9.05 із 10
Дякую. Ваш голос враховано.
Оцінок: 1328