🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

07 : 6 : 21 : 58

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Чи дотримуєтесь ви правил GDPR?

Ми дотримуємося правил GDPR з самого початку своєї роботи. 

Якщо говорити по пунктам:

1) Ми дотримуємося конфіденційності даних наших клієнтів. Вся інформація знаходиться на серверах з файрвол, за 10 років роботи у нас не було випадків витоку даних наших клієнтів. Ми ні в якому разі не передаємо їх третім особам.

2) Для обробки вашого замовлення нам потрібно ваше ім'я та прізвище, номер телефону і електронна пошта. При оплаті замовлення ми не зберігаємо дані вашої кредитної карти або коди підтвердження. Оплата відбувається на стороні платіжної системи. Видалити свій аккаунт ви можете написавши нам запит на [email protected].

Якщо ви реєструєте домен в нашій компанії, то в деяких доменних зонах ми можемо запитати додаткову інформацію для реєстрації відповідно до вимог верхнього реєстратора доменної зони.

3) В обов'язковому порядку при реєстрації клієнт погоджується на обробку персональних даних, приймаючи умови нашого договору (при оформленні замовлення окремо стоїть "галочка", яку потрібно обов'язково включити, попередньо потрібно перечитати договір і ознайомитися з його правилами). Якщо умови договору не прийняті, послугу замовити неможливо.

4) Наші клієнти мають повний доступ до своїх даних на сервері, мало того наші адміністратори не мають права вносити будь-які зміни або поправки в дані клієнтів. Також наша система організована так, що клієнт тільки бачить свої дані і може працювати тільки з ними. Між собою клієнти не перетинаються і не можуть бачити і тим більше змінювати дані друг-друга. Якщо ж клієнт з якоїсь причини втратив дані доступу, то відновити їх може тільки після верифікації особистості. Ще раз повторюємося, процес у нас серйозний і повністю налагоджений.

5) При відвідуванні нашого сайту автоматично зберігається деяка інформація, включаючи ІР адресу, тип і версію браузера, час і дату, а також інформацію, звідки ви прийшли на наш сайт.

6) При реєстрації на нашому сайті або при підписці на емейл розсилку ми зберігаємо ваш e-mail адресу. Ми видалимо ваш емейл в разі видалення облікового запису, також вам доступна можливість відмовитися від повідомлень (за винятком тих, які стосуються замовленої послуги).

У нас налагоджена система повідомлень клієнтів і ми обов'язково повідомляємо їм про всі події в компанії, які мають відношення до замовника.