🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

08 : 4 : 20 : 07

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Хостинг під Ruby on Rails

Ruby on Rails - спеціальний фреймворк, який значно прискорює і спрощує розробку на Ruby. Він використовується в різного роду програмах, в тому числі для сайтів великих компаній. Ruby on Rails працює на всіх операційних системах, з багатьма популярними веб-серверами і СУБД. Тому наші тарифи віртуального хостингу, а також VPS / VDS відмінно підійдуть для розміщення проекту на Ruby on Rails. Для навантаженого і маштабного проекту ви також можете орендувати виділений фізичний сервер. Технічна підтримка ГіперХост доступна на всіх тарифах, наші фахівці допоможуть вам у налаштуванні сервера і хостингу, якщо в цьому виникне необхідність. 

Налаштування Ruby on Rails доступна в панелі управління. На прикладі cPanel - розділ Програмне забезпечення - Налаштування Ruby додатків. На вибір доступна підтримка актуальних версій  від 1.8 до 2.5. Також для встановлення необхідних компонентів для RoR ви можете використовувати SSH доступ, який ми надаємо за запитом на всіх тарифах віртуального і безлімітного хостингу. На VPS SSH надано за замовчуванням. 

Якщо вам потрібна додаткова технічна консультація по розміщенню RoR на хостингу, звертайтеся в підтримку ГіперХост.

Купити RoR хостинг