🌌

 Переходь в ГІПЕР! Замовляй хостинг у нас та, після переносу, отримай БЕЗКОШТОВНУ кількість днів, оплачених у старого хостера!

14 : 7 : 55 : 21

Hyper Wiki - відповіді на поширені запитання

Хостинг для Java

Java одна із з найпопулярніших і затребуваних мов програмування, використовується для створення сайтів і додатків. Java працює на віртуальних машинах з ОС Linux і Windows. Для Java хостингу у нас ви можете використовувати будь-який тариф VPS / VDS, а також виділені сервера.

Ця мова програмування дуже популярна. Налічується понад 9 мільйонів фахівців в світі, які розробляють додатки на Java. Мультиплатформенна Java проста для вивчення, тому її дуже часто використовують для написання різного роду додатків.
Хостинг Java підійде для: 
- різного роду проектів використовують дану мову;
- додатків, що потребують багато ресурсів;
- додатків, для роботи яких необхідний Tomcat. 

Наші ВПС сервера - прекрасне рішення як для досвідчених користувачів, так і новачків, які тільки почали освоювати цю технологію. Разом з віртуальним сервером ви маєте можливість замовити безкоштовну або платну панель управління, яка багато в чому спростить роботу.

 Якщо у вас недостатньо досвіду з Java, ми можемо вам допомогти - технічна підтримка ГіперХост працює цілодобово. Для звернення в техпідтримку вам досить створити тікет з особистого кабінету і описати завдання.

Наші фахівці мають величезний досвід в розміщенні Java проектів на хостингу. Ми допоможемо вам з налаштуванням сервера додатків Apache Tomcat, який забезпечує продуктивну роботу додатків на мові Java.


Замовити VPS для Java